Dnia 22 stycznia 2026 roku w Szkole w Czarnoborsku odbyła się długo wyczekiwana dyskoteka szkolna o tematyce karnawałowej. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Samorząd Uczniowski przy współpracy z nauczycielami. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 16:30 na sali gimnastycznej, która na ten wieczór została udekorowana kolorowymi balonami, maskami oraz specjalnym oświetleniem dyskotekowym, tworzącym kolorowe refleksy i podkreślającym karnawałowy klimat. Cała sala prezentowała się bardzo efektownie i zachęcała do wspólnej zabawy.
Uczniowie licznie wzięli udział w wydarzeniu i od samego początku panowała radosna atmosfera. Podczas dyskoteki grano popularną muzykę, przy której wszyscy chętnie tańczyli i integrowali się ze sobą. Była to także dobra okazja do rozmów i spędzenia czasu z kolegami i koleżankami z innych klas.
Dyskoteka przebiegła w miłej i bezpiecznej atmosferze, a nad porządkiem czuwali nauczyciele. Uczniowie świetnie się bawili, a wydarzenie pozwoliło im spędzić czas razem i wzmocnić relacje koleżeńskie. Zabawa zakończyła się o godzinie 19:30.
Jakub Klemczak