• Szanowni Rodzice,

zwracamy się do Was z prośbą o dokonywanie wpłat składki na Radę Rodziców. Sugerowana niezmiennie wysokość wpłaty to 50 zł rocznie od rodziny! Biorąc pod uwagę, że rok szkolny trwa 10 miesięcy to jedynie 5 zł miesięcznie! Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych dzieci, a to one są dla nas najważniejsze.

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. Każda złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami.

Bardzo chcielibyśmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia inicjatywy. Nasz budżet nie jest jednak bez granic. W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców, którym z różnych względów umknęła kwestia wpłaty, o wsparcie finansowe.

Pieniądze można wpłacać na konto Rady Rodziców:
        PKO Bank Polski
        95 1020 3017 0000 2702 0586 0137

W tytule wpłaty proszę podać imię/imiona uczniów i nazwisko oraz klasę/klasy, do której dziecko lub dzieci uczęszczają.

Rada Rodziców zaprasza również trójki klasowe do współpracy, ponieważ wspólnymi siłami możemy zdziałać jeszcze więcej, dlatego prosimy Skarbników o ewentualne przyjmowanie wpłat od Rodziców.

Pozdrawiamy, dziękując za zrozumienie i okazane dotychczas wsparcie.

• Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Czarnoborsku
      • Czarnoborsko 10 56-210 Wąsosz Poland